10 YILLIK GÜVEN ve TERCÜBE

2008 yılında kurulan Eliz Cam Sistemleri; sürme cam, katlanır cam, otomatik giyotin cam, küpeşte cam sistemlerinin imalatını ve montajını yapmaktadır. 2.000 m2’lik kapalı alanda 106 nitelikli personeliyle hizmet veren Eliz; 10 yıllık dürüst, etik ve başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmuştur .


Eliz, kuruluşundan bugüne kadar yenilikçi, güvenilir ve kaliteli ürünlerini Ar-Ge çalışmaları ile profesyonelce tasarlayarak üretmektedir. Ar-Ge çalışmalarının sonucunda kazandığı bilgi birikimi ile cam sistemlerinin profil tasarımlarını tamamen kendi yapmaktadır. Böylece gelen talepler sonucunda teknolojik ve mimari yenilikleri müşterilerine sunmaktadır.


Sektörün beklentilerine optimal çözümlerle cevap veren Eliz, aylık 6.400 m2’lik üretim kapasitesi ve 30 kişilik montaj ve 76 kişilik üretim ekibi ile arenadaki rekabet gücünü sağlamlaştırmıştır .


Tüm ürünlerin imalatı ve montajıyla yakından ilgilenen Eliz, müşteri memnuniyetini ve isteklerini daima üstün tutarak müşterilerine satış ve satış sonrasında da hizmet vermektedir.

matbaa, ankara matbaa, katalog baskı davetiye promosyon