Blog

ISICAMLI CAM BALKONLAR İLE İŞLEVSEL ALANLAR

Eliz’in ısıcamlı cam balkon sistemleri ile yeni bir yaşam alanı oluşturun. Kolay kullanımı ve güvenli yapısı sayesinde yaşam alanlarınızı ısı ve ses geçirmezliği konusunda daha verimli hâle getirir.

DÖRT MEVSİM BALKONUNUZUN KEYFİNİ SÜRÜN

Oluşturduğunuz yeni yaşam alanlarını dört mevsim konforunuza göre ayarlamanıza olanak sağlayan ısıcamlı cam balkon sistemleri, her yaşam alanının ihtiyacına yönelik çözümler üretir. Isı yalıtımı, güneş ve gürültü kontörü gibi birçok avantaj sağlayan Eliz’in ısıcamlı cam balkon sistemleri hem işlevselliği hem de modernlik açısından standart cam balkonlardan ayrılır. Isıcamlı cam balkon sistemlerinin en büyük özelliği standart camlara göre ısı kaynını %50 azaltarak kışın yakıt, güneş ısısı girişini %40 azaltarak da yazın klima masraflarından tasarruf etmenizi sağlar.

ISICAMLI CAM BALKON SİSTEMLERİNİN FİYATI

Eliz Cam’da üretilen ısıcamlı cam balkon sistemleri her uygulama alanına kolaylıkla adapte edilebilmesini mümkün kılan tasarımlara sahiptir. Eliz’in ısıcamlı cam balkon sistemleri yanında yüksek hava, su ve rüzgâr izolasyonu sağlayarak uzun ömürlü bir kullanım sunar.

Eliz’in ısıcamlı cam balkon sitemlerinin fiyatı uygulama yerine, istenilen sistem özelliklerine göre fiyatlandırılır. Balkonunun için yeteri kadar zamanınız varsa kendi zevkinize göre bütçenizi sarsmadan balkonunuzun ihtiyacına uygun şık tasarımlı katlanır cam sistemlerini yaptırabilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak için Eliz’in Ankara’daki şubesini veya web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ankara dışındaki müşterileri için de sınırsız hizmet sunan Eliz Cam; İstanbul, Amasya, Elâzığ, Gaziantep ve Yalova’ya verdiği bayilikleriyle Türkiye’nin her yerine hizmet sunuyor.