Blog

KIŞ BAHÇESİ TASARIMLARI İLE KIŞ ÇOK GÜZEL

Kış bahçesi, kış aylarında ayağınıza sıcaklığı, keyfi ve konforu getiren muhteşem yaşam alanlarıdır. Kış bahçesine sahip olmanın en büyük avantajı; yağmurlu, karlı ve soğuk kış günlerinde dışarının güzelliğinden mahrum kalmadan sıcacık ve keyifli bir vakit geçirmektir.

KIŞ BAHÇESİ NEDİR?

Kış bahçelerinin sadece kış mevsiminde kullanılan bir yaşam alanı olarak düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yaşam alanınızı Eliz’in kış bahçesi sistemleri ile dört mevsime hazırlayın. Bahçe, balkon ve teras gibi dış kullanım alanlarında yeni bir yaşam alanı oluşturmak için ideal bir çözüm olan Eliz’in kış bahçesi sistemlerinde, güneş ışınlarının etkisini azaltmak için tavanda nitelikli ısıcam kullanılabilir. Dört mevsim kullanım kolaylığı sağlayan Eliz’in kış bahçesi sistemleri, yaşam alanlarının ihtiyacına göre sürme cam sistemleri, giyotin cam sistemleri ve katlanır cam sistemleriyle desteklenerek kapatılabilir. Böylece her alana konfor katan, kolay temizlenebilir özelliğiyle de maksimum hijyen sağlar.

KIŞ BAHÇESİ FİYATLAR

Günümüzde ısıcamlı veya temperli cam olarak tasarlanan Eliz’in kış bahçesi sistemleri; veranda, teras, balkon ve bahçenizi rahatlıkla kışın da değerlendirilmeyi imkân sağlıyor. Yaz aylarında yaşadığını keyfi, kışın da sürdürmek için açık alanları Eliz’in kış bahçesi sistemleriyle kolaylıkla kış bahçesine dönüştürebilirsiniz.

Eliz’in kış bahçesi fiyatları uygulama yerine, istenilen sistem özelliklerine göre fiyatlandırılır. Kış bahçesi oluşturmak için yeteri kadar zamanınız varsa kendi zevkinize göre bütçenizi sarsmadan terasınızın ihtiyacına uygun şık tasarımlı tenteler yaptırabilirsiniz. Ayrıca Eliz Cam; İstanbul, Amasya, Yalova, Gaziantep ve Elazığ’a verdiği bayilikleriyle Türkiye’nin her yerine kış bahçesi sistemlerini ulaştırır.