Blog

ISICAMLI CAM BALKON

Isıcamlı cam balkon, cam balkon sistemleri içerisinde ısı yalıtımının üst düzeyde sağlandığı bir sistemdir. Isıcamlı cam balkon tasarımları, evinizde yeni bir yaşam alanı oluşturan ve bu yaşam alanını dört mevsim konforlu bir şekilde kullanılmasına imkân sağlar. Eliz’in ısıcamlı cam balkon uygulamaları arasında katlanır cam balkon ve sürme cam balkon sistemleri ile tasarım ve kalite açısından yaşam alanınıza bambaşka bir hava katarsınız.

ISICAMLI CAM BALKON UYGULAMASI NASIL YAPILIR?

Eliz’in sürme cam balkon ve katlanır cam balkon sistemleri ile evinizin dışardan görüntüsünü değiştirmeden yaşam alanınıza yeni bir hava katarken kışın bile balkonda oturarak evinizin manzarasını keyifle izleyebilir. Eliz’in katlanır cam balkon ve sürme cam balkon sistemleri yapıya ve zevkinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır.

Eliz’in ısıcamlı cam balkon sistemleri yaşam alanınızın birebir ölçüsüne uygun ve yaşam alanınıza özel tasarlanır. Bu durumda kullanılan alanlar ihtiyaca göre korunaklı yaşam alanlarına kolaylıkla çevrilir. Camlar istenildiği zaman açılıp kapanabilir durumdadır ve hava akımı yapmasıyla içeriye ferah bir ortam sağlarken izolasyon sayesinde içerideki soğuk veya sıcak havanın dışarıya çıkmasını engeller. Böylece balkonunuzu kış bahçesine çevirerek enerji tasarrufuyla hem doğaya hem de evinizin ekonomisine katkıda bulunursunuz.

ELİZ’İN ISICAMLI CAM BALKON SİSTEMLERİNDEKİ AVANTAJLARI

Eliz’in montaj ekibi cam balkon sisteminin montajında, tecrübeli, uzman ve birinci sınıf işçilikle tekniğine uygun yapar. Eliz’in ısıcamlı cam balkon sistemlerinin çeşitliliği ve altyapı sistemlerinin kalitesi sürekli kontrol edilir. Türkiye’nin her yerine hizmet veren Eliz, diğer şehirlere verdiği bayilikleriyle ürünlerine kolayca ulaşmanızı sağlar.