Blog

KATLANIR CAM SİSTEMLERİNİN YENİLEYİCİ GÜCÜ

Huzur verici davetkar yaşam alanları yaratmanızı sağlar. Nasıl mı? Eliz’in katlanır cam sistemleri, özellikle dışarının enerjisini dört mevsim yaşam alanlarında hissetmek isteyenler için uygun hâle getirir.

Eliz’in katlanır cam sistemleri, özel bir sistem ile çalışan ve her türlü hava koşullarında rahatça kullanılan bir üründür. Eliz’in katlanır cam sistemleri, konforlu ve şık olmasından dolayı kafelerde, restoranlarda ve özel mülklerde kullanımı son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır.

YAPIMI USTALIK İSTER

Dört mevsim hava koşullarına uygun katlanır cam sistemlerini inşa etmek ustalık isteyen bir iştir. Bu yüzden uzun yıllar bozulmadan dayanması için kullanılan malzemenin ve boyanın kaliteli olması gerekir. Eliz’de üretilen katlanır cam sistemleri, kauçuk fitilleri sayesinde sızdırmazlığı ve hava geçişini minimuma indirerek güvenli bir yaşam alanı sunar.

KATLANIR CAM SİSTEMLERİNİN FAYDALARI

Mevsimsel değişikliklere son derece uyumlu bir sistem olan Eliz’in katlanır cam sistemi, camların katlanarak aynı noktaya toplanma özelliği sayesinde de temiz havayı yaşam alanlarına taşır. Yaşam alanlarınızda konforu ve kaliteyi düşünen Eliz, bu noktada özenle geliştirdiği katlanır cam sistemlerini devreye sokar. Çünkü Eliz’in katlanır cam sistemlerinin olduğu yaşam alanları, yazın ferah havayı doyasıya yaşarken kışın ise kar ve soğuk gibi etkenlerden koruyarak yaşam alanlarını hava şartlarına uyumlu hâle getirir. Böylece konforunuz bozulmadan balkonunuzun keyfini her mevsim çıkarırsınız.

İŞLEVSELLİĞİ ÖN PLANDA TUTAR

Eliz’in katlanır cam sistemleri sayesinde insanların pratik bir şekilde oturdukları konumu korumaları söz konusudur. Kilitli kanat yapısı ve temperli cam özelliği sayesinde sert hava koşullarına karşı dirençli ve uzun ömürlüdür. Kısacası katlanır cam balkon sistemi sayesinde güneşli günlerde açabilir; yağmurlu günlerde ise kapatabilirsiniz.