Blog

SÜRME CAM BALKON İLE KONFORLU ALANLAR

Eliz’in yoğun çalışmalarıyla geliştirdiği sürme cam balkon sistemleri, istenildiği zaman açılıp kapanabilen avantajlı yapısıyla balkonları kullanışlı ve konforlu bir yaşam alanı hâline getirir. Eliz’in sürme cam balkon sistemi, uygulandığı mekânları dış etkenlerden ve kötü hava şartlarından koruyarak ilave bir yaşam alanı oluşturulmasını sağlar

SÜRME CAM BALKONUN AVANTAJLARI

Özellikle son zamanlarda çok sık gördüğümüz cam balkon sistemleri, gelişen yapısı, modüler özelliği ve farklı nitelikleri ile dört mevsim kullanılabilme imkânı sunar. Eliz’in sürme cam sisteminin en büyük avantajı, hiç şüphesiz balkonların dört mevsim konforlu ve şık bir şekilde kullanılmasıdır. Ayrıca , fazladan kazanılan bu alan sayesinde balkonlarınız da farklı ürünleri saklayabilme olanağı ortaya çıkmaktadır.

Eliz’in sürme cam sistemi, tek tek bir yere toplanması ile her mevsim en iyi ve ferah çözümleri size sunar. Güzel hava koşullarında sorunsuz bir şekilde açarak kullanabileceğiniz sürme cam balkonlarla, kötü hava koşullarında tekrar kapatarak dış etkenlerden korunabilirsiniz.

YAŞAM ALANINIZDAKİ PANORAMİK GÖRÜNTÜ

Eliz’in sürme cam balkon uygulamaları konforlu bir kullanım ve panoramik manzara sunar. Sürme cam balkon sistemleri estetik açıdan daha hoş göründüğü gibi, uygulandığı alanın görünümüne etki ederek dairenizin değerini arttırır. Kolay kullanımı ve sahip olduğu farklı renk seçenekleri ile uygulandığı alanın dekorasyonuna uyum sağlar. Farklı özelliklerde camların kullanılması, cam balkon sistemlerini ısı ve ses geçirmezliği konusunda daha verimli hale getirir.